مجله دلتا

فرمول تركيب رنگ موي نسكافه اي

رنگ موي نسكافه اي يكي از محبوب‌ترين رنگ‌هايي است كه مورد پسند بانوان ايراني است.
رنگ موي نسكافه اي

رنگ موي نسكافه اي

رنگ كردن مو يكي از كارهايي است كه براي افزايش جذابيت و تنوع در ظاهر، بيش‌تر افراد به آن رو مي‌آورند. در اين مطلب مجله دلتا به شما آموزش مي‌دهيم چگونه موي خود را به رنگ نسكافه اي درآوريد. رنگ نسكافه اي هم‌خانواده قهوه‌اي و از رنگ‌هاي گرم به شمار مي‌رود و از محبوب‌ترين رنگ‌هاي بانوان ايراني است. اين رنگ كمي از قهوه‌اي روشن‌تر و مايل به رنگ دودي يا كاراملي است. قبل از اينكه موي خود را رنگ كنيد مطمئن شويد با تناژ پوست شما هماهنگي دارد و به اصطلاح به پوست شما مي‌آيد. رنگ مويِ نسكافه اي مناسب افرادي با پوست روشن و كمي سبزه است.

انواع رنگ مو

فرمول تركيب رنگ نسكافه اي

نسكافه‌اي داراي درجه‌بندي متفاوتي از روشن تا تيره است. در اين مقاله به شما مي‌گوييم چگونه موي خود را به اين رنگ درآوريد. براي دستيابي به رنگ نسكافه اي از فرمول زير پيروي كنيد:

  • ۵۰ ميلي ليتر رنگ موي كاراملي روشن
  • ۵۰ ميلي ليتر رنگ موي بلوند – شكلاتي
  • ۱۸۰ ميلي ليتر اكسيدان شماره يك
  • ۵ سانتي متر وارياسيون نقره اي
  • پودر دكلره – اكسيدان ۱۲ درصد

رنگ موي نسكافه اي

براي  اينكه رنگ مو نسكافه اي به خوبي ساقه‌هاي مو را پوشش بدهد و جلوه جذابي داشته باشد، بايد پايه رنگ موي خود را با دكلره كردن آن به پايه ۸ برسانيد. مواد را داخل ظرف پلاستيكي با هم تركيب و از پايين ساقه‌هاي مو شروع و تمام بخش‌هاي سر را با آن آغشته كنيد. در مرحله آخر مواد را به ريشه مو نيز بزنيد.

بعد  از رنگ كردن مو، آن را با آب خنك شستشو دهيد تا رطوبت كافي در ساقه‌ها حفظ شود و آسيبي به آن وارد نشود. با يك نرم كننده مناسب يا ماسك مو آن را تقويت كنيد.

اگر موي ضعيف و نازكي داريد و نمي‌خواهيد آن را دكلره كنيد، در اين‌جا روشي به شما مي‌گوييم كه بدون نياز به بي‌رنگ كردن مو، بتوانيد موي خود را به رنگ نسكافه اي درآوريد.

كافي است يك پيمانه رنگ بلوند نسكافه اي را با يك سوم  بلوند طلايي خيلي روشن تركيب و يك پنجم اكسيدان شماره دو را به مواد اضافه كنيد. مواد را براي مدت ۲۰ دقيقه روي ساقه مو نگه داريد، سپس ريشه‌ها را رنگ كنيد. بعد از چند دقيقه ساقه‌هاي مو را نگاه بياندازيد تا از رنگ گرفتن آن مطمئن شويد.

جديدترين رنگ مو 2020

اگر به رنگ‌هاي روشن علاقه داريد، رنگ چشم شما عسلي يا قهوه‌اي روشن است و مي‌خواهيد چهره‌تان بازتر به نظر برسد، نسكافه اي روشن به شما پيشنهاد مي‌شود.

در اين مطلب چند فرمول تركيب رنگ مو به شما پيشنهاد داديم تا با توجه به رنگ پايه موي خود يكي از آن‌ها را انتخاب كنيد و به رنگ مورد نظر خود دست يابيد.


برچسب: مد و زيبايي،دلتا،مجله دلتا،مجله مد و زيبايي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۷:۵۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :